Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 885 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
pech.jitka
★ ★ ★ ★ ★
stehno379
+ Rychlost
− Nic
★ ★ ★ ★ ★
inka.rosicka
+ s každou objednávkou jsem byla spokojena, doporučuji známým...Děkuji
− jen mě překvapila položka:Třpyt dekoračnídosco White hologram. Na etiketě je upozornění, že není určeno ke konzumaci....ještě že jsem NEOZDOBILA DORT...

Jedlý papír k jednoduchému a rychlému dekorování dortů. Jedná se o bezlepkový výrobek. Na jeho výrobu jsou použity kvalitní suroviny a potravinářské barvy. Tisk je prováděn ve speciální potravinářské tiskárně. Jedlý dort umožní ozdobení dortu či jiných dezertů. Pokládá se na hotový dort, jehož vrchní díl můžete potřít tenkou vrstvou máslového krému či fixačního jedlého gelu. Papír položte na tuto vrstvu, uhlaďte a potřete opět gelem. Bude lépe držet a rozjasní se jeho barvy. Přikládejte jej na dort minimálně tři hodiny před konzumací, aby byl při servírování dortu měkký. Tento jedlý papír je potištěn motivem Minnie. Průměr 20 cm.

 

Použití produktu

Položte jej na vrstvu máslového krému nebo jedlého fixačního gelu.

Hmotnost

Balení obsahuje: 6,3 g

Složení produktu

Olivový olej, voda, bramborový škrob, barviva: E102, E110, E122, E133, E151, zahušťovadlo: maltodextrin

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1507 kJ
Energetická hodnota kcal 360 kcal
Tuky 1,1 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 0,2 g
Sacharidy 88,0 g
    - z toho cukry 0,5 g
Bílkoviny 0,0 g
Sůl 0,1 g

Země původu

Španělsko

Výrobní společnost
DEKORA INNOVA, S.A.U
Buzón 95, C/Florin Alicante 3114
online@dekora.es
www.dekora.es

Technické parametry

Kategorie: Dort Minnie
Jedlý papír Mickey a Minnie
Jedlý papír pro holky
Minnie
Jedlý papír
Výrobce Dekora
EAN 8435035227689
Kód produktu 114371

Recenze

velké +
Krásný
kvalita lepsi , site barvy, ale deti to nechtely snist, bylo to jak nejaka folie
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty Minnie

Barevné potahovací hmoty 5x100g odstíny růžové

Fondantová hmota na potahování dortů, koláčů či vykrajování tvarů. V balení 5 odstínů od růžové po bí

253 Kč
50.6 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Potahovací hmota 1 Kg - černá

Cukrářská hmota černé barvy na potahování dortů.

213 Kč
21.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dekorace z jedlého papíru na cupcaky Mickey a Minnie 5,8cm 6ks

Dekorace z jedlého papíru Minnie a Mickey. V balení 6 ks.

76 Kč

Skladem 5 ks

Figurka na dort Minnie balónky a lavička

Figurka na dort Minnie s balónky a lavičkou. Výška Minnie 9 cm.

188 Kč

Skladem poslední 3 kusy
-44 %
Fóliový balónek Minnie 48x45cm

Fóliový balónek Minnie 48x45cm

Fóliový balónek Minnie. Rozměry 48 x 45 cm.
257 Kč
144 Kč

Skladem poslední 3 kusy

Figurka na dort Mickey a Minnie

Plastová figurka na dort Mickey a Minnie.

287 Kč

Skladem 5 ks

Přilepte jedlý papír na dort a zvýrazněte barvy :

Gel na jedlý papír - kelímek 50g

Gel na jedlý papír 50g

59 Kč
118 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gel na jedlý papír modecor gel - tuba 50g

ModecorGel 50 g je praktický jedlý gel na jedlý papír, který pomáhá přilepit obrázek na dort, zvýr

90 Kč
180 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Decor Gel na jedlý papír 90g

Gel na jedlý papír

85 Kč
94.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Želírujicí sprej na ovoce a jedlý papír 200 ml - Monaco

Želírující sprej na ovoce a jedlý papír. Balení 200 ml.

239 Kč
119.5 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks